en-US
موجود نمی باشد.
آکووا ویترو

سید (seed)

برند : آکووا ویترو / aquavitro
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست پایین صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.

فروش توسط ایران آکواریا

بسته بندی و ارسال توسط ایران آکواریا

آماده سازی و ارسال از انبارهای شرکت ایران آکواریا

زمان تحویل :

در تهران 2 روز بعد از سفارش

در شهرستان 3 روز بعد از ثبت سفارش


ارسال رایگان

در تهران خرید محصول بالای 500 هزار تومان

در شهرستان خرید محصول بالای 1 میلیون تومان

توضیحات

این محصول سیکم باعث استقرار سریع و ایمن فیتلراسیون بیولوژیک داخل سیستم آکواریوم شما می شود و به این ترتیب از عامل اول مرگ و میر ماهی ها، یعنی "سندرم تانک جدید"، جلوگیری می کند. این ماده با طراحی خاصش ترکیبی از انواع باکتری ها را در خود جا داده است که باعث تجزیه ی سریع تر پسماندهای ارگانیک، آمونیاک، نیترات و نیتریت می گردد.
باکتری های استفاده شده در محصولات مشابه بسیار ناپایدارتر هستند به طوری که شرایط لازم برای رشد و نمو آن ها به دما، پی اچ، و ذرات ارگانیک بسیار خاصی محدود می شوند و چنانچه هر کدامم از این شرایط فراهم نباشد جمعیت باکتری ها به سرعت می میرند. اما باکتری های استفاده شده در این محصول از میان گونه های بسیار مقاوم و وفق پذیر انتخاب شده اند تا با انواع محیط های آکواریومی از جمله آب شور و آب شیرین به سرعت انطباق پیدا کنند.
همچنین باکتری های موجود در این محصول چرخه ی آمونیاک را کامل می کنند، به این صورت که برخی از آن ها آمونیوم را به نیتریت و برخی دیگر به دی اکسید نیتروژن تبدیل می کنند. خصوصیت دیگر این محصول وجود باکتری هاییست که توانایی انطباق با هر دو شرایط هوازی و غیرهوازی را دارند.
- ترکیبی هماهنگ از باکتری های هوازی، غیرهوازی و بی هوازی اختیاری
- استقرار سریع فیلتراسیون بیولوژیک
- پاکیزگی طبیعی زیرلایه ها

دستورالعمل:

لطفا قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. همچنین دستگاه یو-وی و اوزون را خاموش کنید. در روز اول نصب آکواریوم جدید، به ازای هر 40 لیتر آب آکواریوم 5 میلی لیتر از این محصول استفاده کنید و سپس به مدت هفت روز، روزانه 5 میلی لیتر به ازای هر 80 لیتر آب استفاده کنید.
چنانچه این دوز به درستی رعایت شود، ماهی ها و موجودات آکواریومی دیگر در هر زمانی می توانند به آب آکواریوم اضافه شوند. برای داشتن فیلتراسیون بیولوژیک کارآمد، هر ماه 5 میلی لیتر به ازای هر 80 لیتر آب داخل آب آکواریوم استفاده کنید. همچنین همین کار را هر بار که آب آکواریوم را عوض می کنید، ماهی جدیدی به سیستم اضافه می کنید و یا از داروی خاصی استفاده می کنید انجام دهید.
عمر مفید این محصول تا 4 سال بعد از تولید است.